• Wpisów: 480
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 09:55
  • Licznik odwiedzin: 61 609 / 2682 dni
 
iga16
 

*500 dni.! Kocham.*

Bo zdążyli ra­zem już ty­le przeżyć, żeby pojąć, że miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miej­scu, ale im bliżej śmier­ci, tym bar­dziej jest intensywna.Pokochałam Cię, pokochałam twoje oczy, twój uśmiech, twoje usta.♥
__________________________________________________

*No to mamy 500 dni z wami.!*
Nie mam pojęcia kiedy to zleciało.! Jest mi tak dobrze z wami. Zawsze gdy mam problem pomagacie mi, doradzacie. Kocham te wasze pozytywne komentarze. Jest ich na prawdę dużo. Rzadko kiedy mam do czynienia z krytyką. Dlatego dziękuję wam, ze jesteście. Ja też nie zamierzam was zostawiać.!
Chciałabym tylko zacząć bardziej rozwijać swojego bloga. Nie mówię tu o natychmiastowej zmianie. Nie lubię takich szybkich metamorfoz. Chciałabym po prostu zacząć dodawać więcej moich zdjęć. Z minionych dni, imprez. Może wreszcie stopniowo  udałoby mi się przejść na dodawanie outfitów -  bardzo bym chciała. A wiec trzymajcie za mnie kciuki.!

No i mamy długo oczekiwany weekend. !
(niestety będzie on dla mnie bardzo pracowity, mam nadzieje, ze dam radę)

Ten tydzień nie należał dla mnie do najlepszych.! Mam go dość. + opowiadanie o miłości.! Ciesze się, że już jest weekend, chociaż i tak nie odpocznę.!!!

Są takie momenty w życiu kiedy wiem, ze bardzo nam zależy, ze bardzo byśmy chcieli aby było inaczej. Jednak nie zawsze się da.! Kocham Cię R.♥

_____________________

Miłego dnia
Wasza Princessa.♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego